Acil Sağlık Hattı: +90 850 777 01 98

Uluslararası TransferÖzellikle yabancı misafirlerimizin ülkemizde kaza ve yaralanma gibi durumlarında anavatana dönüş organizasyonunun tamamı , konusunda uzman sağlık personelleri aracılığı ile sağlanmaktadır. Kara ve Hava ambulansları ile , hastanın en konforlu ve tedavi sürecinin devamı sağlanarak transfer yapılmaktadır. 7/24 saat çağrı merkezimize gelen çağrı ile başlayan tıbbi tahliye operasyonu, Aidacil hekimlerinin hastanın klinik durumu ile ilgili hastane hekimleri ile yapılan görüşme ile start alır. 

Hava ambulansına ek olarak özel anlaşma yaptığımız havayolu firmaları ile hastalarımızı tarifeli sefer ile transfer etmekteyiz. Uluslararası sertifikalı özel sedye sistemleri ile hastayı naklederken, 2 kişiden oluşan medikal ekip hastaya eşlik etmektedir. Hava ambulansındaki standart cihazların mobil olarak hasta yanında bulundurulmaktadır. Hastanın tüm hayati takipleri, gerekli müdahaleler hastaya refakat eden medikal ekip tarafından sağlanmaktadır. 

Hasta veya yaralının ülkesine tahiye olana kadar olan tüm süreçler hesaplanarak yapılan tahliye işlemi, hastanın ülkesindeki yatağına ulaşması ile son bulur. Tüm süreçler ayrıntılı raporlanarak, hastanın sigorta şirketine ve/veya hastanın tedavisinin devam edeceği sağlık kuruluşuna ulaştırılır.

Uluslarrası transfer ve anavatana dönüş organizasyonu Aidacil ekipleri ve Aidacil ambulans servisi tarafından sağlanmaktadır.