Acil Sağlık Hattı: +90 850 777 01 98

Organizasyonlarda SağlıkAidTurkiye; Tüm organizasyon , bayi toplantısı, konser gibi ulusal ve uluslararası organizasyonlarlarda olası sağlık sorunlarına tedbir amaçlı sağlık hizmeti sunulmaktadır. Sağlık tedbiri hizmeti tüm spor musabakalarında, olası yaralanmalar için bulunması gereken bir hizmettir. Sağlık tedbiri hizmeti organizasyonun içeriğine göre oluşturulacak medikal ekip ve özel donanımlı ambulanslar ile sağlanmaktadır. Etkinlik esnasında olabilecek kaza ve rahatsızlıklarda ilk müdahalenin ambulans ekibi tarafından yapılarak, olası olumsuzlukların önüne geçilmektedir. 

 

Bir çok organizasyon firmasının ambulans kiralaması yaparak eriştikleri sağlık tedbiri hizmeti AidAcil Ambulans servisleri tarafından, organizasyon konusunda tecrübeli sağlık personeli ve özel donanımlı ambulanslar ile sağlanmaktadır. 

Aidacil , Uluslararı bir çok organizasyona sağlık tedbiri amaçlı, ambulans hizmeti sunmaktadır. Akdeniz bölgesinde tüm Kongre-Toplantı ve Fuarlar ile spor musabakalarına medikal destek vermektedir. Kamp için ülkemize gelen bir çok futbol klubüne medikal destek hizmeti Aid ambulans ekipleri tarafından sağlanmaktadır.