Acil Sağlık Hattı: +90 850 777 01 98

Acil AmbulansAidAcil , yaygın ambulans ağı ile acil sağlık ve hasta nakil hizmeti vermektedir. Acil olmayan durumlar için planlı nakiller, uluslararası standartlarda, AidAcil ambulans ekipleri tarafından yapılmaktadır. AidAcil Ambulans servisi, Antalya merkezdeki Medikal Operasyon merkezi koordinasyonu ile acil ambulans hizmeti sunmaktadır. AidAcil Mobil Sağlık, uzun mesafeli nakiller için hava ambulans hizmetini hava alanı olan her ilde ve her noktada sunmaktadır.

 

Medical ekiplerimiz hastanın en kısa sürede hastaneye ulaşması gereken her durum seneryosu için gerekli eğitimleri almış profesyonel sağlık ekiplerinden oluşmaktadır. Hastaya ilk müdahalenin yapılması sonrası , hastanın tedavi kuruluşuna sevki, tam donanımlı ambulanslar ile sağlanmaktadır.

Hizmet standartı olarak uluslarrası tüm kriterler göz önüne alınarak yapılan müdahale ve sevkler 1997 yılından günümüze kadar olan sadece acil tecrübesi ile sağlanmaktadır.

Aid Acil, günümüzdeki tüm acil sağlık hizmetlerinin bir kademe ötesinde hizmet sunumunu devam ettirmek için personel eğitimlerini ve ileri teknolojiyi uygulamak için çalışmaktadır.

 

AMBULANS HİZMETLERİMİZ

 

·         Evden Hastaneye Hasta Nakli

·         Hastaneden Eve Hasta Nakli

·         Evden Eve Hasta Nakli

·         Diyaliz Hastalarının Transportu

·         Görüntüleme Hizmeti Alan Hastaların Transportu

·         Şehirlerarası Hasta Nakli

·         İlçeler arası Hasta Nakli

·         Uluslararası Hasta Transportu

·         Yetişkin Yoğun Bakım Hasta Transportu

·         Yenidoğan Yoğun Bakım Hasta Transportu

·         Organizasyonlarda (konser, festival, kongre, spor turnuvaları vb.) Ambulans Hizmeti

·         Ambulans Kiralama

·         Organizasyonlarda Medikal Eskort Hizmeti

·         Organizasyonlarda Revir Hizmetleri

 

 

AMBULANS HİZMETLERİNDE KALİTE


Ambulans servisi, dikkat özen ve sistem gereksinimleri en üst düzeyde tutulması gereken hizmettir. Yapılacak en basit hata insan hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Biz AidAcil olarak hizmet standartlımızı en üst düzeyde tutabilmek için hazırladığımız kalite yönetim sistemi ile minimum hata riskini dahi sıfırlamak için çalışıyoruz. Ambulans ekiplerinin hastaya yaklaşımından, cihaz ve malzemelerin sterilizasyon, kalibrasyon ve bakımlarını belirli bir standardizasyonda yapılmaktadır.

Kara ambulans hizmetimizin Antalya genel müdürlüğünde kalite ekibimiz olabilecek her olasılığı hesaplayarak kalite standartlarını oluşturmaya çalışmaktadır. Kalite standartlarımız için Doktor, Paramedik Sürücü ve kalite danışmanından oluşan bir ekip çalışmaktadır.